
- l/m 6
- staaf 0,55
- Watts 15-24 watt
- Gewicht: 150g
- Diameter pomp 38mm
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 62070L
| Hoogte: | 104 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 38 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.15 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 2.2 A |
| Debiet in liters: | 10 l/min |
| Opvoerhoogte in m: | 5.5 m |
| uitschakeldruk (bar): | 0.55 bar |
| Druk in PSI: | 8 psi |
| verbinding: | 10 mm slang |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
705065
942000
90155
921687
E1370
90327
81340
Beschikbaar in ca. 2 weken
751263
65300L
Beschikbaar in ca. 3 weken
631351
620601
61574
61565
61355
60098
60088
563003
56130
5210049
51570
E1543
Beschikbaar in ongeveer 3 - 4 maanden
43443