
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 62073
| Diameter in millimeters: | Ø 45 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.155 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik (watt): | 18 W |
| Debiet in liters: | 12 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 0.6 bar |
| kabellengte: | 1 m |
| verbinding: | 12-mm |
| stoffelijk: | kunststof |
| kleur: | wit |
294111
294104
650579
650543
61451
61443
811217
90124
631341
61324
61320
61313
60017
60016
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
65049
64330
64312