
- Debiet: max.21l/min.
- Toevoerdruk: max. 1,5 bar
- Verbruik: 45 - 60 Watt
€ 43,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 62076
Soft-start elektronica om hoge inschakelstromen te vermijden. Langzaam opstarten van de pomp.... meer
Soft-start elektronica om hoge inschakelstromen te vermijden. Langzaam opstarten van de pomp. Veilig om tot 0,5 uur te drogen. Activiteitscyclus 30min. Looptijd 400-450 bedrijfsuren. Voor het verpompen van schoon water tot max. 60°C, inclusief drinkwater. Voor slangen met een binnendiameter van 10 mm. Stroom: max. 5A. Aansluiting: (+) bruin / (-) blauw.
| Hoogte: | 124 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 48 mm |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 5 A |
| Stroomverbruik (watt): | 60 W |
| Debiet in liters: | 21 l/min |
| Opvoerhoogte in m: | 15 m |
| uitschakeldruk (bar): | 1.5 bar |
| Druk in PSI: | 22 psi |
| kabellengte: | 1 m |
| verbinding: | 10 mm slang |
| stoffelijk: | kunststof |
| kleur: | blauw |
Doorverwijzende links naar "Dompelpomp Ocean Softstart SB"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Dompelpomp Ocean Softstart SB"
Beoordeling schrijven
13753
G
A
G
65300L
€ 11,95
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
650669
€ 9,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
650010
€ 16,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
63053
€ 140,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
62033
€ 0,50
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen