
- max. 20l/min
- 1,1 bar
- Verbruik: 35-45 watt
- Diameter/hoogte pomp: 48mm / 123mm
incl. BTW. excl. verzendkosten
Beschikbaar in ca. 2 weken
- Artikelnr.: 62068L
| Hoogte: | 123 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 48 mm |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 3.8 A |
| Stroomverbruik (watt): | 45 W |
| Debiet in liters: | 20 l/min |
| Opvoerhoogte in m: | 11 m |
| uitschakeldruk (bar): | 1.1 bar |
| Druk in PSI: | 16 psi |
| verbinding: | 10 mm slang |
| stoffelijk: | kunststof |
| kleur: | wit |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
64333
A0820160
90115
83670
820375L
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
820375
Beschikbaar in ca. 2 weken
820211
820181
65300L
Beschikbaar in ca. 3 weken
652511
65232
65149
65131
65027
Beschikbaar in ca. 3 weken
630272
62078L
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
60022
57020
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
914104