- nieuw in ons assortiment
€ 56,20 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 630272
Kunststof armatuur met geïntegreerde aan/uit schakelaar. Drukwaterbestendig tot 3 bar, belastbaar... meer
Kunststof armatuur met geïntegreerde aan/uit schakelaar. Drukwaterbestendig tot 3 bar, belastbaar tot 6A-hoogte 160 mm, met 170 mm uitloop. Schroefdraadlengte 40mm, montagegat 35mm. Schroefdraad 1 inch. Nylonflex-slangen 10mm, Nylonflex-verbindingen 30mm/10mm.
| Hoogte: | 110 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 110 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Slanglengte : | 30 cm |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 300 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Doorverwijzende links naar "hoogwaardige ééngreeps mengkraan Capri serie - compact chroom"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "hoogwaardige ééngreeps mengkraan Capri serie - compact chroom"
Beoordeling schrijven
13829
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
62068L
€ 20,50
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 2 weken
Beschikbaar in ca. 2 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
E
A
G
83426
€ 42,90
*
1 direct beschikbaar
1 direct beschikbaar
65233D
€ 22,40
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
64303
€ 8,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
63303
€ 205,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
44263
€ 46,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
442011
Inhoud
1.996 Stck.
(€ 2,35
* / 1 Stck.)
€ 4,70
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
43443
€ 9,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


