- nieuw in ons assortiment
- Met beluchtingstoestel
- Kunststof armatuur met geïntegreerde aan/uit schakelaar
- Drukwaterbestendig tot 3 bar, schakelaar belastbaar tot 6A
- hoogte 150mm, met 170mm uitloop
- Schroefdraadlengte 30mm, montagegat 33mm
- Draad 1 inch
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 63014
| Hoogte: | 125 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 40 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
64330
294104
66028
650659
65044
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
65025L
650050
63022
63019
620231
60095
60093
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
60025
600103
5210519
Beschikbaar in ca. 2 weken
43443
E057
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)


