- Met doucheaansluiting
- Gebruiksvriendelijke handgreep
- Duurzame afdichtingstechnologie
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 63017
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 40 mm |
| Draaibereik: | 180 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Draadlengte: | 30 mm |
| Slanglengte : | 35 cm |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
64309
52111
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
E0208
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
461944
660502
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
63108
53377
65196
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
93103
91921
912271
90124
821684
811811
81140
66334
66324
653821
650579


