€ 74,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 630437
Met draaibare en draaibare uitloop 170 mm, warm en koud water. Eéngreeps bediening, instelbaar en... meer
Met draaibare en draaibare uitloop 170 mm, warm en koud water. Eéngreeps bediening, instelbaar en zeer gebruiksvriendelijk. De draaiing van de hendel is 90°. Drukbestendig tot 3,5 bar. Montagehoogte 38 mm. Boring Ø 26 mm
| Hoogte: | 38 mm |
| Uitlaat lengte: | 170 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10-12 mm slang |
| Draadlengte: | 30 mm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3.5 bar |
| boren: | Ø 26 mm |
| Gewicht: | 120 g |
| kleur: | Chroom / Zwart |
| stoffelijk: | kunststof |
Doorverwijzende links naar "Tik op Mono-Mix-stijl 2002"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Tik op Mono-Mix-stijl 2002"
Beoordeling schrijven
13848
515800
€ 33,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
61484
Inhoud
1 l
€ 14,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
66363
Inhoud
0.8 l
(€ 16,19
* / 1 l)
€ 12,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
66334
€ 3,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
65302
€ 16,30
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
63078
€ 133,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
36167
€ 186,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen

