- Elegant en modern beslag
- Geschikt voor inbouw in spoelbakken met glazen afdekkingen
- Gebruiksvriendelijke knoppen
€ 51,40 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 63060L
Montagehoogte 40 mm. Rechte, draaibare tuit. Met schakelaar. Boring 27 mm diameter. Chroom. meer
Montagehoogte 40 mm. Rechte, draaibare tuit. Met schakelaar. Boring 27 mm diameter. Chroom.
- 1 eenhendelmengkraan, los
| Hoogte: | 40 mm |
| Lengte: | 130 mm |
| Uitlaat lengte: | 175 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 27 mm |
| Gewicht: | 150 g |
| kleur: | Chroom |
Doorverwijzende links naar "EHM Trend chroom met schakelaar, los"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "EHM Trend chroom met schakelaar, los"
Beoordeling schrijven
13865
653821
€ 14,32
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
63134
€ 129,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
62130
€ 16,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
62075
€ 25,50
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
620201L
€ 22,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E9992
€ 3,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E3565
€ 37,40
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen



