- Optimale aanpassing aan caravan of camper-typische bijzonderheden
- Hoog kwaliteitsniveau
- Structuur met keramisch patroon
- Fijne regeling van temperatuur en watertoevoer
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 63077
Reichkleppen CONCEPT combineren de eisen van normaal huishoudelijk gebruik met optimale caravan-typische kenmerken. Ze zijn geschikt voor zowel dompel- als drukpompen en worden geleverd met een waterdichte microschakelaar.
Slangensecties met UniQuick systeem vergemakkelijken de montage. Drukbestendig tot 6 bar, schakelaar max. 5 A, chroomkleuren.
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 178 mm |
| Uitlaathoogte:: | 90 mm |
| Uitlaat lengte: | 180 mm |
| Draaibereik: | 360 ° |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 400 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Vervangingspatroon 35mm
Perlator f.Contur E/Contur S
Komfort-Perlator f.Contur E/Contur S
M653600
923856
71470
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
42588
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
52496
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
721804
70508
705065
65193
65170
65166
Beschikbaar in ca. 3 weken
65149




