- Elegant en modern ontwerp
- Messing bedieningshendel
- Fijne regeling van temperatuur en watertoevoer
- Schakelaar volledig waterdicht (IP67)
incl. BTW. excl. verzendkosten
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
- Artikelnr.: 63135
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 134 mm |
| Lengte: | 150 mm |
| Uitlaathoogte:: | 100 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 320 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
70595
61531
532705
940772
922189
660122
Beschikbaar in ca. 2 weken
92218
914493
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
85072
66307
66210
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
65001L
64315
Beschikbaar in ca. 2 weken
64025
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
63136
63078
Beschikbaar in ca. 3 weken
63053
60044
60025
53416
53016
52621
47128
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)


