
- 5-kamerige Smart Series waterpomp
- zeer hoge, aangepaste transportcapaciteit
- Benodigde hoeveelheid water wordt precies zo gedoseerd als nodig is
- Druk max. 5,2 bar
- Debiet tot 18,9 liter/min.
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 620371
| Lengte: | 260 mm |
| Breedte: | 123 mm |
| Hoogte: | 145 mm |
| Gewicht in kilogram: | 3.27 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 10 A |
| Debiet in liters: | 18.9 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 5.2 bar |
| verbinding: | 1/2" |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
62049
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
62048
Beschikbaar in ca. 2 weken
923856
71470
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
42588
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
52496
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
70508
65193
65170
65166
Beschikbaar in ca. 3 weken
64025
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
63077
62046L
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
61202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
61101
5210518
520257
520018
E6274
Beschikbaar in ongeveer 3 - 4 maanden