- Bred pute for å støtte bobilen
- Sklisikker overflate som fester seg til dekket
- lett
- Korrosjonsfri
- Enkel å rengjøre
- UV-bestandig
84,40 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
- Produkt-nr.: 912399
Mit praktischem Handgriff zur einfachen und sicheren Positionierung unter dem Fahrzeug versehen.... mer
Mit praktischem Handgriff zur einfachen und sicheren Positionierung unter dem Fahrzeug versehen. Serienmäßig mit praktischer Level Bag Tasche.
| Lengde i mm: | 680 mm |
| Bredde i mm: | 280 mm |
| Høyde i mm: | 160 mm |
| Motstandsdyktighet: | 5000 kg |
| materiale: | plast |
| farge: | grå |
| lomme: | Ja |
| Vekt i kilo: | 2.3 kg |
Linker som fører videre til "Stufenkeile Lev.Up Premiu"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Stufenkeile Lev.Up Premiu"
Skriv vurdering
41807
Fiamma S.P.A.
Via San Rocco, 56
21010 Cardano al Campo
IT
[email protected]
https://www.fiamma.it/de/
66380
innhold
0.5 l
(28,40 €
* / 1 l)
14,20 €
*
6 umiddelbart tilgjengelig
6 umiddelbart tilgjengelig
84029
27,20 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
464521
207,00 €
*
4 umiddelbart tilgjengelig
4 umiddelbart tilgjengelig
663171
innhold
0.8 l
(19,00 €
* / 1 l)
15,20 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
930964
15,80 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
91376
1,80 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
820481
innhold
24.975 lfm
(4,32 €
* / 1 lfm)
108,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
82007
10,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
64132
97,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
60022
7,60 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
432865
37,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse


