
- kompakt camping bord for 2 personer
- Meget høy kvalitet laget av aluminium
- med 4 justerbare føtter
- med praktisk transportpose
- Minivekt med bare 4 kg
- Bordplaten: 90 x 60 cm
- Bordhøyde: 70cm
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 910530
| lomme: | Ja |
| Bredde i cm: | 60 cm |
| Dybde i cm: | 90 cm |
| Høyde i cm: | 70 cm |
| Høydejusterbar: | Ja |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Sølv |
| materialplate: | Aluminium |
| dekorplate: | Ensfarget - Lysegrå |
| Motstandsdyktighet: | 30 kg |
| Vekt i kilo: | 4 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 93 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 18 cm |
| Pakningshøyde: | 16 cm |
919172
M37366
M905184
E1726
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
919176
Tilgjengelig i løpet av 6 - 7 måneder
59016
53377
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
92649
91449
904489
811525
70664
66399
66332
66307
64132
61317
60096
60053
60017
56319
461491
441892
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
37285