- Med pose og krok
- Bordplaten kan åpnes
- Værbestandig
- Med 8 karabinkroker
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 910593
| lomme: | Ja |
| Bredde i cm: | 50 cm |
| Dybde i cm: | 50 cm |
| Høyde i cm: | 64 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Svart |
| materialplate: | Aluminium |
| dekorplate: | Vanlig - svart |
| Vekt i kilo: | 2 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 75 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 50 cm |
| Pakningshøyde: | 5 cm |
61229
914121
Tilgjengelig i løpet av 6 - 7 måneder
37283
706640
919172
60120
83183
13254P
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
912282
910530
70664
66334
51657





