- Campingbord med sammenleggbare føtter
- Ekstremt liten pakningsstørrelse: L: 92xB: 62xT: 6cm
- Bordstørrelse: L: 90xW: 60cm, høyde: 74 cm
97,10 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
Artikkel begrenset tilgjengelighet på sentrallageret. Levering på 5-8 dager
tilgjengelig umiddelbart
- Produkt-nr.: 910537
Multi universeller Tisch für Campingbusse. Durch seine einklappbaren Füße, hat er ein extrem... mer
Multi universeller Tisch für Campingbusse. Durch seine einklappbaren Füße, hat er ein extrem kleines Packmaß.
Zusätzlich bietet er eine sehr hohe Standfestigkeit.
Max. Belastbarkeit beträgt 30 kg
| lomme: | ikke |
| Bredde i cm: | 60 cm |
| Dybde i cm: | 90 cm |
| Høyde i cm: | 74 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| fargeramme: | Lys grå |
| dekorplate: | Ensfarget - Lysegrå |
| Motstandsdyktighet: | 30 kg |
| Vekt i kilo: | 6.6 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 90 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 60 cm |
| Pakningshøyde: | 5 cm |
Linker som fører videre til "Campingtisch Multi Universaltisch L:90xB:60cm"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Campingtisch Multi Universaltisch L:90xB:60cm"
Skriv vurdering
18129
46309
25,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
71021
970,00 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Ikke på lager, kan bestilles
53274
11,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
925020
65,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
92502
164,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
910098
98,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
G
A
G
83469
23,90 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
660102
163,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
60007
359,00 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Tilgjengelig i løpet av 2 - 3 måneder
Tilgjengelig i løpet av 2 - 3 måneder
Ikke på lager, kan bestilles
53341
12,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse




