
- Ideelt sidebord for balkong og terrasse
- Sammenleggbart værbestandig aluminiumsbord
- åpnet med et håndtak
- en lettvekt med 4,2 kg
- 3 kryssbjelker for stabilitet og robusthet
- Tabellstørrelse: L: 50xB: 50cm Høyde: 64cm
43,60 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
- Produkt-nr.: 91059
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, mit einem Handgriff aufzubauen. Ideal auch als... mer
Sehr kompakter und leichter Klapptisch, mit einem Handgriff aufzubauen. Ideal auch als Beistelltisch für Balkon und Terrasse. Gestell und Platte aus Aluminium, daher wetterfest. 3 Quertraversen für beste Stabilität und Belastbarkeit.
| lomme: | ikke |
| Bredde i cm: | 50 cm |
| Dybde i cm: | 50 cm |
| Høyde i cm: | 64 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Grå |
| materialplate: | Aluminium |
| dekorplate: | Ensfarget - Lysegrå |
| Vekt i kilo: | 2.2 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 75 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 50 cm |
| Pakningshøyde: | 6 cm |
Linker som fører videre til "Campingtisch Klapptisch Single L:50xB:50cm"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Campingtisch Klapptisch Single L:50xB:50cm"
Skriv vurdering
18151
915964
8,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
82036
innhold
1.5 lfm
(16,00 €
* / 1 lfm)
24,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
922198
18,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
919264
8,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
91550
8,30 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
822041
49,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
70664
14,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
620641
74,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
56230
20,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
52654
23,90 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
47154
27,80 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse