- Tischplatte aus Bambusholz, Gestell Aluminium
- Kleines Packmaß, ideal für Minicamper und Vans
- Mit Niveauregulierung
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 9105497
| lomme: | Ja |
| Bredde i cm: | 110 cm |
| Dybde i cm: | 70 cm |
| Høyde i cm: | 71 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Grå |
| materialplate: | Bambustre |
| dekorplate: | Bambus |
| Motstandsdyktighet: | 30 kg |
| Vekt i kilo: | 6.8 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 109 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 20 cm |
| Pakningshøyde: | 15 cm |
9101083
9101084
920312
M372359
M936551
915793
920319
660507
9101085
941071
91864
943563
901271
83579
920317
93068
Tilgjengelig i løpet av 2 - 3 måneder
91565
91550










