- Passer sammenleggbare stol Joplin (920311)
- Rask gjør Joplin stol en lenestol
- Enkelt foldbar
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920312
| Bredde i cm: | 38 cm |
| Høyde i cm: | 42 cm |
| Dybde i cm: | 38 cm |
| Setebredde: | 38 cm |
| Setehøyde: | 42 cm |
| Setedybde: | 38 cm |
| Motstandsdyktighet: | 70 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 12 cm |
| Pakningshøyde: | 61 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 12 cm |
| materialdeksel: | Polyester |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | grå |
| fargeramme: | Sølv |
920319
9105491
910573
9105497
929607
929605
943563
9156296
925852
92108
912271
910164
901993
901962
72163
70664
61482
60098






