- En avføring blir et sidebord
- Kan også brukes som brett
- Høykvalitets bambusmateriale
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 9203172
Weitere Spezifikationen:
- Maße: 43 x 32 - 5 x 5,5 cm
| Bredde i cm: | 32.5 cm |
| Dybde i cm: | 43 cm |
| Høyde i cm: | 3.5 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| materialramme: | Bambus |
| fargeramme: | Tre |
| materialplate: | Bambustre |
| dekorplate: | Bambus |
| Vekt i kilo: | 1.5 kg |
920317
920316
834874
910573
919172
42121
93093
922193
9105491
60110
51657
47142
462210
46220
462190
443431
E5316


