Bu ürün şu anda mevcut değil!
- Cebri havalandırma, böcek ekran + karartma güneşlikler ile
- Alüminyum kaplı üst güneş ışınlarını yansıtır
- Siyah sinek koruma pilili
- Büyük cam süpernatant yağmura karşı koruma sağlar
- Kubbenin sadece bir braketle rahat montajı
- 2 ızgara ayarları
- Çatı kalınlığı 23-42 mm
119,00 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Ürün No.: 37333Bu ürün, yalnızca eğitimli uzmanlar tarafından monte edilebildiğinden veya nakliye için onaylanmadığından çevrimiçi olarak sipariş edilemez. Bu ürünü satın almak için bölgenizdeki bir Reimo bayisiyle iletişime geçin. Şimdi bir bayi bulun
- Ürün No.: 37333
Kleine Dachhaube für Bad und Toilette. 2 Rastereinstellungen: Vollständig geöffnet,... daha fazla
Kleine Dachhaube für Bad und Toilette. 2 Rastereinstellungen: Vollständig geöffnet, Lüfterstellung und Schlechtwetterposition. Maximaler Öffnungswinkel ca 50°.Optional: Plissiertes VerdunkelungsrolloTechnische Daten.Ausschnittmaß: 280 x 280 mm; Lichtes Durchgangsmaß: 238 x 186 mm; Außenmaß: 408 x 370 mm; Außenmaß Innenrahmen: 312 x 312 mm; Tiefe Innenrahmen: 75 mm; Höhe über: Dach: 99 mm;
| fan: | Hayır |
| motor: | hayır |
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 23 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 42 mm |
| Kesim genişliği: | 280 mm |
| Kesme yüksekliği: | 280 mm |
| Dış genişlik cm: | 37 cm |
| Dış uzunluk cm: | 40.8 cm |
| Açılış açısı: | 50 ° |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Maks. Hız: | 160 km/h |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.72 kg |
Için başka bağlantılar "MICRO HEKI 280 x 280 mm das Dachfenster für Toilettenräume"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "MICRO HEKI 280 x 280 mm das Dachfenster für Toilettenräume"
Değerlendirme belirt
4658
1
E10748: Glas kpl.Micro Heki
Glas kpl.mit Scharnierbolzen f.Micro Heki
Glas kpl.mit Scharnierbolzen f.Micro Heki
125,64 €
1
E10817: Innenrahmen Micro Heki
Innenrahmen mit Fliegenschutz u.Verdunkelung Micro Heki
Innenrahmen mit Fliegenschutz u.Verdunkelung Micro Heki
80,83 €
Dometic Germany GmbH
Hollefeldstraße 63
48282 Emsdetten
DE
[email protected]
https://www.dometic.com/de-de
50082
İçerik
0.31 l
(72,90 €
* / 1 l)
22,60 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
500306
İçerik
0.31 l
(57,90 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
360442
37,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
36043
25,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir




