
- Kauçuk profil ile iç yüzey temizleyin
- Kesim boyutu: 300mm
- Duvar kalınlığı için: 25-27mm
124,00 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
2 hemen kullanılabilir
2 hemen kullanılabilir
- Ürün No.: 32260
Scheibe grau, doppelt verglast. Lieferung incl. Gummiprofil und Einziehkeder für Gummiprofil.... daha fazla
Scheibe grau, doppelt verglast. Lieferung incl. Gummiprofil und Einziehkeder für Gummiprofil. Geeignet für Wandstärken von 25 bis 27mm. Ausschnittmaß: 300mm.
| malzeme: | Akrilik cam |
| Kesim genişliği: | 300 mm |
| Kesme yüksekliği: | 300 mm |
| renkli disk: | Gri |
| Açıklık genişliği: | 282 mm |
| Açıklık yüksekliği: | 282 mm |
| pencere tipi: | Sert akrilik pencereler |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 25 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 27 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 0.6 kg |
Için başka bağlantılar "Bullauge für Wohnmobil, Hochdach + Vans"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Bullauge für Wohnmobil, Hochdach + Vans"
Değerlendirme belirt
4310
50082
İçerik
0.31 l
(72,90 €
* / 1 l)
22,60 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
38062
İçerik
0.31 l
(43,55 €
* / 1 l)
13,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
32261
146,00 €
*
1 hemen kullanılabilir
1 hemen kullanılabilir
32263
55,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
500880
İçerik
10 m²
(14,30 €
* / 1 m²)
143,00 €
*
7 hemen kullanılabilir
7 hemen kullanılabilir
35922
409,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
50038
İçerik
9.116 lfm
(1,45 €
* / 1 lfm)
13,20 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
360641
107,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
E
A
G