- 4 sayfadan sonra kurulabilir
- Sadece 6.5 cm yüksekliğinde
- Cebri havalandırma ile
- çift cam
- Sinek koruması ve karartma körlüğü
- Büyük çatı çıkıntı
- 2.4-5.6 cm tavan kalınlığı için
- Ürün No.: 360641
Doppelt verglast - hohe Isolation Stabile Federaussteller Alle Seiten 6,5 cm ausstellbar... daha fazla
- Doppelt verglast - hohe Isolation
- Stabile Federaussteller
- Alle Seiten 6,5 cm ausstellbar
- Zwangsbelüftung
- Mit abklappbarem Moskitonetz und Verdunkelung
- Ausschnittmaß: 400 x 400 mm
- Außenmaß: 560 x 560 mm
- Dachstärke: 24-56 mm
- Höhe über Dach: 100 mm
- Haubenfarbe: Milchglas
| fan: | Hayır |
| motor: | hayır |
| cebri havalandırma: | ile |
| aydınlatma: | Hayır |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 24 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 56 mm |
| Kesim genişliği: | 400 mm |
| Kesme yüksekliği: | 400 mm |
| Dış genişlik cm: | 56 cm |
| Dış uzunluk cm: | 56 cm |
| Dış yükseklik cm: | 6.5 cm |
| Çatı üstü yükseklik: | 100 mm |
| Renk iç çerçeve: | gri |
| Maks. Hız: | 130 km/h |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.8 kg |
| renkli disk: | Buzlu cam |
Için başka bağlantılar "Dachhaube Milchglas 400x400mm mit Rollo + Moskitonetz"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Dachhaube Milchglas 400x400mm mit Rollo + Moskitonetz"
Değerlendirme belirt
4449
1
360671: Ersatzglas für 360641 & 36058 Klar u.3
Ersatzglas mit Beschlägen in grau für Dachhaube 360641 u.3
Ersatzglas mit Beschlägen in grau für Dachhaube 360641 u.3
79,90 €
1
E1008: Moskitonetz weiß f.Dachha
MPK-Moskitonetz weiß f.Dachhaube 40x40
MPK-Moskitonetz weiß f.Dachhaube 40x40
27,50 €
MPK GmbH & Co. KG
Friedrich-Ebert-Str. 298-300
58566 Kierspe
DE
[email protected]
https://www.mpk-rooflights.com/
50030
İçerik
0.31 l
(57,90 €
* / 1 l)
17,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
46908
12,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
46907
12,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
294113
İçerik
0.3 l
(76,00 €
* / 1 l)
22,80 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
E8872
3,80 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
66177
12,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
32260
124,00 €
*
2 hemen kullanılabilir
2 hemen kullanılabilir




























