- 12V / 24V
- Kompakt boyutlar
- Siyah renkte sade tasarım
- İki menteşeli yenilikçi kapı mekanizması
- Menteşe dönüşümü olmadan soldan veya sağdan kapı açma
- 1,5 m uzunluğundaki besleme hattı sayesinde hareketli kompresör ünitesi
- Ürün No.: 713505
Diğer özellikler:
- Ortalama güç tüketimi: 12 V: 5,0 A / 24 V: 2,5 A
- Kontrol paneli: LED ekran
- Gece Modu: aydınlatılmamış ekran nedeniyle daha az güç tüketimi için
- Kötü kokuları ve küf oluşumunu önlemek için "Havalandırma konumu sistemi"
- LR40L kompresörlü buzdolabı
Ön panel fırçalanmış gümüş opsiyonel olarak temin edilebilir: art. no. 7135051
| Soğutucu bölmesinin içeriği l: | 31.7 l |
| İçindekiler dondurucu bölmesi, l: | 4.1 l |
| Litre cinsinden içerik: | 35.8 l |
| W cinsinden güç tüketimi: | 60 W |
| güç tüketimi Ø: | 5 A |
| 24 V Ø'de akım tüketimi: | 2.5 A |
| sıcaklık aralığı: | +8° ila 0° C / -20° °C |
| Mm cinsinden uzunluk: | 550 mm |
| Mm genişlik: | 380 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 532 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 18 kg |
| Kapı menteşesi: | Sol veya sağ |
| Kompresör konumu: | Yer değiştirilebilir |
| renk: | siyah |
Griffset für 713505,713506,713507(Griff,Gegenstücke,Feder,Metallstift)
Abdeckung für Anzeigepanel von Kühlschrank 713505,713506,713507
Platine für Display von Kühlschrank 713505, 713506, 713507
Flaschenhalter für Tür (unten) LR40L+LR50L 713505+713506
Eierfach für Tür oben LR40L/LR50L 713505+713506
Gemüsefachklappe für 713505+713506
294106
53047
62990
901171
820374
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
801204
65233
51103
51101
51010
500306
38040


















