Ürün gönderebilir olduğunda beni heme haberdar edin.
- Tek alev gaz kartuşlu ocak
- Emaye çelik yüzey
- Piezo ateşleme
- Hassas ayarlanabilir alev
- Güvenli ayak
34,95 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
- Ürün No.: 706480
Emaye kaplı çelikten ve geniş rüzgarlıktan yapılmış kompakt gazlı kartuşlu ocak. Bir tarafı... daha fazla
Emaye kaplı çelikten ve geniş rüzgarlıktan yapılmış kompakt gazlı kartuşlu ocak. Bir tarafı uzatılmış kollu tencere tutucu, daha büyük tavaların kartuş bölmesinin üzerine yerleştirilmesini önler. Entegre piezo ateşlemeli. Yanma gücü: 2200 W, yanma süresi: 1 saat 20 dakika.
| Ocak tipi: | Üstten monteli ocak |
| brülör sayısı: | 1 |
| Power: | 2.2 kW |
| Tüketim gazı g / h: | 160 g/h |
| ateşleme: | Piezo |
| Mm derinlik: | 137 mm |
| Mm genişlik: | 360 mm |
| Mm cinsinden yükseklik: | 320 mm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.6 kg |
| renk: | Gri/Gümüş |
Için başka bağlantılar "Camp ́Bistro® 3 gaz kartuşlu soba"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Camp ́Bistro® 3 gaz kartuşlu soba"
Değerlendirme belirt
42215
Campingaz Deutschland GmbH
Ezetilstr. 5
35410 Hungen
DE
[email protected]
https://www.campingaz.com/de/
942000
İçerik
0.22 kg
(15,86 €
* / 1 kg)
3,49 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
80286
129,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919172
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
93795
119,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
915111
19,20 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
913401
37,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
903070
29,40 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır


















