
- Off-road veya kamp kullanımı için ideal
- Daha büyük lastikler için bile yeterli güce sahip güçlü hava kompresörü
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 474081
| gerilim: | 12 V |
| Akım tüketimi A: | 30 A |
| W cinsinden güç tüketimi: | 360 W |
| Litre cinsinden akış hızı: | 72 l/min |
| kesme basıncı (bar): | 10 bar |
| PSI cinsinden basınç: | 150 psi |
| kablo uzunluğu: | 3 m |
| Hortum uzunluğu cm: | 800 cm |
561100
919172
464502
912394
660144
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
62071
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
56130
561111
9156532
915653
9156295
832771