- Zarif ahşap dekorlu hava koşullarına dayanıklı masa üstü
- Disk ayaklar batmayı önler
- 80 kg'a kadar yüklenebilir
- Tek el hareketi ile hızlı yükseklik ayarı (59-72 cm)
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 910574
- Personenkapazität: 2-4 Personen
| cep: | hayır |
| Cm Genişlik: | 68 cm |
| Cm derinlik: | 100 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Evet |
| Min. yükseklik: | 59 cm |
| Maks. Yükseklik: | 72 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| Malzeme plakası: | PP petek / cam elyaf / reçine |
| Dekor tabağı: | Ahşap tasarım |
| Dayanıklılık: | 80 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.3 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 100 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 68 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 6 cm |
915925
471333
941071
915936
919172
914505
44460
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
94083
929078
91711
915920
912271
9101081
910108
820483
705065
60096
57076
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
53191




