Ürün gönderebilir olduğunda beni heme haberdar edin.
- Ön uçlarda da rahat koltuklar
99,95 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
- Ürün No.: 910577
Antrasit renkli tablası ve alüminyum çerçevesi ile 4-6 kişilik sağlam alüminyum rulo masa.... daha fazla
Antrasit renkli tablası ve alüminyum çerçevesi ile 4-6 kişilik sağlam alüminyum rulo masa. Uçlarda rahat oturma imkanı da mevcuttur. Masa yüzeyi: 119x70 cm.
| cep: | evet |
| Cm Genişlik: | 70 cm |
| Cm derinlik: | 120 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 70 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Hayır |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| Malzeme plakası: | Alüminyum |
| Dekor tabağı: | einfarbig-grau |
| Dayanıklılık: | 35 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 7.4 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 78 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 24 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 17 cm |
Için başka bağlantılar "Kamp masası RAUMA II"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Kamp masası RAUMA II"
Değerlendirme belirt
42452
915633L
7,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912185
7,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
71419
898,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
29478
İçerik
0.3 l
(98,33 €
* / 1 l)
29,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
294141
İçerik
0.3 l
(44,00 €
* / 1 l)
13,20 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
















