- çok küçük paket boyutu
- yüksekliği ayarlanabilir
- 2-4 kişilik
- taşıma çantası dahil
- Ürün No.: 9105491
| cep: | evet |
| Cm Genişlik: | 65 cm |
| Cm derinlik: | 100 cm |
| Yükseklik ayarlı: | Evet |
| Min. yükseklik: | 42 cm |
| Maks. Yükseklik: | 65 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| Malzeme plakası: | Bambu ağacı |
| Dekor tabağı: | Bambu |
| Dayanıklılık: | 30 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 6.5 kg |
| Paket boyutu uzunluğu: | 100 cm |
| Paket boyutu genişliği: | 11 cm |
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
929080
920311
923031
834874
915932
372732
99336
9410211
935038
Yaklaşık 3 - 4 ay içinde mevcuttur
919172
910942
75466
E9685
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)










