- Yüksek kaliteli, havadar örgü kumaş
- Yastıklı koltuk ve arkalık
- Sırtlık 6 yönlü ayarlanabilir
- Asil, siyah alüminyum çerçeve
- 120 kg'a kadar esnek
- Ürün No.: 910098
Der Campingstuhl MALAGA BREEZE ist mit einem hochwertigen u. luftigem Polyester mit Mesh... daha fazla
Der Campingstuhl MALAGA BREEZE ist mit einem hochwertigen u. luftigem Polyester mit Mesh ausgestattet. Die gepolsterte Sitzfläche und Rückenlehne sorgen für maximalen Komfort. Die ergonomische Rückenlehne ist 6-fach verstellbar. Material Polyester Mesh Gewebe, Maße aufgestellt: H120 x B64 x T68 cm
Sitzhöhe: ca. 47 cm, Sitzfläche: ca. B48 x T50 cm. Aluminiumgestell u. Bezug: schwarz. belastbar bis 120kg. Packmaß: 113x64x10cm. Gewicht: 5,4kg
Sitzhöhe: ca. 47 cm, Sitzfläche: ca. B48 x T50 cm. Aluminiumgestell u. Bezug: schwarz. belastbar bis 120kg. Packmaß: 113x64x10cm. Gewicht: 5,4kg
| Cm Genişlik: | 64 cm |
| Cm derinlik: | 68 cm |
| koltuk genişliği: | 48 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 47 cm |
| Koltuk derinliği: | 50 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 5.4 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 64 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 113 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 10 cm |
| malzeme kapağı: | Mesh-Gewebe |
| malzeme çerçevesi: | Aluminium |
| renk: | Schwarz |
| Çerçeve rengi: | Schwarz |
| cep: | Nein |
Için başka bağlantılar "Alu Campingstuhl MALAGA BREEZE, Camp4, gepolstert,schwarz, Meshgewebe"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Alu Campingstuhl MALAGA BREEZE, Camp4, gepolstert,schwarz, Meshgewebe"
Değerlendirme belirt
18062
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
92649
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
929482
14,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
943564
29,90 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919172
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9101083
99,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92649
29,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92303
64,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
915111
19,20 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
820481
İçerik
24.975 lfm
(3,96 €
* / 1 lfm)
99,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
820181
İçerik
25.014 lfm
(3,60 €
* / 1 lfm)
89,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
82007
9,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
80247
99,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır














