- Sabit eklemli alüminyum çerçeve
- Sırtlık 7 yönlü ayarlanabilir
- 120kg'a kadar yüklenebilir
- Yastıklı koltuk ve arkalık
- 10mm dolgu
- Ürün No.: 910108
Gepolsterter Campingstuhl GRENOBLE mit silbernem Aluminiumgestell. Bezug: schwarz. Klappstuhl mit... daha fazla
Gepolsterter Campingstuhl GRENOBLE mit silbernem Aluminiumgestell. Bezug: schwarz. Klappstuhl mit hoher und 7-fach verstellbarer Rückenlehne. Sitzfläche 52x44cm, Sitzhöhe 46cm. Belastbar bis 120kg. Passendes Zubehör erhältlich: Kopfpolster (Art.Nr. 9101082) + Fußstütze (Art.Nr. 9101081).
| Cm Genişlik: | 62 cm |
| Cm derinlik: | 44 cm |
| koltuk genişliği: | 52 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 46 cm |
| Koltuk derinliği: | 44 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.3 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 62 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 104 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 12 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | hayır |
Için başka bağlantılar "Campingsessel Grenoble, Camp4, 7-fach verstellbar, gepolstert"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingsessel Grenoble, Camp4, 7-fach verstellbar, gepolstert"
Değerlendirme belirt
18068
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
9101081
19,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
9101081
19,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91025
54,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
820200
94,95 €
*
1 hemen kullanılabilir
1 hemen kullanılabilir
919212
28,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91711
39,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır




