- Sırtlık 5 yönlü ayarlanabilir
- hafif alüminyum çerçeve
- 100 kg'a kadar yüklenebilir
- kafa pedi dahil
49,95 € *
dahil KDV artı teslimat ücreti
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
- Ürün No.: 91094
Bequemer Campingstuhl mit 5-fach verstellbarer Rückenlehne, Kopfpolster, Aluminium-Gestell.... daha fazla
Bequemer Campingstuhl mit 5-fach verstellbarer Rückenlehne, Kopfpolster, Aluminium-Gestell.
Belastbar bis 100 kg, Sitzfläche 48x39 cm, Sitzhöhe 45cm, Rückenlehne 74 cm, Gesamthöhe 117cm
Alternative Farbe: Weiß/Rot/Blau, Art.Nr 910941
Belastbar bis 100 kg, Sitzfläche 48x39 cm, Sitzhöhe 45cm, Rückenlehne 74 cm, Gesamthöhe 117cm
Alternative Farbe: Weiß/Rot/Blau, Art.Nr 910941
| Cm Genişlik: | 59 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 117 cm |
| koltuk genişliği: | 39 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 45 cm |
| Koltuk derinliği: | 48 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 74 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 59 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 101 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 9 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | antrasit |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
Için başka bağlantılar "Campingsessel Tortuga, Camp4, 5-fach verstellbar, Anthrazit"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingsessel Tortuga, Camp4, 5-fach verstellbar, Anthrazit"
Değerlendirme belirt
18165
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
91025
54,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
926887
104,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
94806
8,50 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
92303
64,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92222
14,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
92101
2,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910164
21,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
820221
9,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
924911
14,99 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır






