- Çok rahat katlanır sandalye
- Serin günlerde sizi güzel ve sıcak tutar
- Sağlam, toz boyalı çelik
- Dinlenmek için ideal
- Tek bir kolay adımda katlanır ve istiflenir
- Hafif
- Pratik taşıma çantası dahil
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 92036
| Cm Genişlik: | 63 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 88 cm |
| Cm derinlik: | 56 cm |
| koltuk genişliği: | 52 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 40 cm |
| Koltuk derinliği: | 48 cm |
| Dayanıklılık: | 120 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 2.6 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 49 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 73 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 11 cm |
| malzeme çerçevesi: | Çelik |
| renk: | Siyah/Mavi |
| Çerçeve rengi: | Gri |
| cep: | evet |
M50000
942001
942000
56326
82021
706640
919172
910943
910942
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
930964
92963
919269
915633L
915541




