- çok yönlü
- Gözlük, şişe, kitap, cep telefonu için mükemmel depolama
- Siyah veya antrasit renkli sandalyeler için uygundur.
- Ürün No.: 92649
Pasadena Klapphocker passt zu allen Stühlen mit schwarzem Polster und/oder Gestell. Der Hocker... daha fazla
Pasadena Klapphocker passt zu allen Stühlen mit schwarzem Polster und/oder Gestell. Der Hocker ist belastbar bis max. 100kg und mit schwarzer MDF-Platte als Tisch zu verwenden bis max. 30kg. Sitzfläche:34x26cm. Material: Aluminium-Gestell mit schwarzer MDF-Tischplatte. Belastbarkeit: Hocker: 100kg, Tisch: 30kg. Maße B40xT40xH47cm, Packmaß 63x40x6cm.
| Cm Genişlik: | 40 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 47 cm |
| Cm derinlik: | 40 cm |
| koltuk genişliği: | 34 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 47 cm |
| Koltuk derinliği: | 26 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.3 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 40 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 63 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 6 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
Için başka bağlantılar "Campinghocker, Tischhocker Pasadena, Camp4, schwarz, belastbar 30kg/100kg"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campinghocker, Tischhocker Pasadena, Camp4, schwarz, belastbar 30kg/100kg"
Değerlendirme belirt
19350
Notwendiges Zubehör
Önerilen aksesuarlar
910098
89,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910167
104,90 €
*
Merkezi depoda sınırlı sayıda ürün bulunur. 5-8 gün içinde teslimat.
Hemen mevcut
M461301
itibaren 69,00 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919172
19,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
910942
79,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
919212
28,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
912271
3,95 €
*
3,50 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
YENİ
M928628
itibaren 169,00 €
*
4 hemen kullanılabilir
4 hemen kullanılabilir
M82022
İçerik
1.501 lfm
(8,63 €
* / 1 lfm)
12,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
917016
119,90 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
81057
9,40 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
82035
İçerik
1.5 lfm
(11,30 €
* / 1 lfm)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır


