- Siyah alüminyum çerçeve
- Bardak tutuculu pratik yan sehpa
- Yer tasarrufu sağlayan depolama
- Emniyetli katlama mekanizması
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 961004
| Cm Genişlik: | 50 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 87 cm |
| Cm derinlik: | 38 cm |
| koltuk genişliği: | 46 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 46 cm |
| Koltuk derinliği: | 38 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 41 cm |
| Dayanıklılık: | 100 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 3.4 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 50 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 85 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 17 cm |
| malzeme kapağı: | Polyester |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Siyah |
| cep: | hayır |
923856
71470
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
42588
Yaklaşık 2 - 3 ay içinde mevcuttur
52496
Yaklaşık 1 - 2 ay içinde mevcuttur
35004
922197
910098
65170
65166
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
651651
64025
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
63077
620371
61202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
57076
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)


