
- yastıklı
- hızlı ve kolay bağlantı
- Bilyalı eklemler ile koltuğa bağlantı
- Smart serisinden kamp sandalyeleri için uygun
- Ürün No.: 925741
Mit der gepolsterten Fußstütze Comfort 2 werden die Campingsessel der Smart Serie zu... daha fazla
Mit der gepolsterten Fußstütze Comfort 2 werden die Campingsessel der Smart Serie zu Campingliegen. Einfache und schnelle Verbindung an die Sitzfläche mit Kugelgelenken.
Farbe: charcol grey
Gestell:Aluminium
Bezug: 74% Polyvinylchlorid, 26% Polyester
| koltuk genişliği: | 50 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 40 cm |
| Koltuk derinliği: | 87 cm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.5 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 50 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 87 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 9 cm |
| malzeme çerçevesi: | Alüminyum |
| renk: | Kömür Grisi |
Için başka bağlantılar "Campingstuhl Fußstütze Smart Padded"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Campingstuhl Fußstütze Smart Padded"
Değerlendirme belirt
19272
93093
5,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
47128
9,00 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
911535
94,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır