- Çelikten sağlam adım
- Kayma önleyici ekipmanlar ile
- 130 kg'a kadar yüklenebilir
- Ürün No.: 91184
- 1 adım
| Cm cinsinden uzunluk: | 61.5 cm |
| Cm Genişlik: | 40 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 23 cm |
| kapalı uzunluk: | 48 cm |
| genişlik kapalı: | 30 cm |
| yükseklik kapalı: | 8.5 cm |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.6 kg |
| malzeme: | Çelik |
| Dayanıklılık: | 150 kg |
Için başka bağlantılar "Tek kademeli çelik katlanır"
Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap... daha fazla
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Tek kademeli çelik katlanır"
Değerlendirme belirt
18209
92303
64,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
60022
6,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
61031
3,60 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
919274
9,95 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir
82035
İçerik
1.5 lfm
(11,30 €
* / 1 lfm)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
82021
İçerik
1.5 lfm
(11,30 €
* / 1 lfm)
16,95 €
*
hemen mevcut
Hemen sevkiyata hazır
66402
3,99 €
*
stokta yok, sipariş edilebilir
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Şu anda stokta yok, sipariş edilebilir




