- veelzijdig
- Perfecte opslag voor glazen, flessen, boeken, mobiele telefoons
- Geschikt voor zwarte of antracietkleurige stoelen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 92649
| Breedte : | 40 cm |
| Hoogte : | 47 cm |
| Diepte : | 40 cm |
| Breedte zitting: | 34 cm |
| Stoelhoogte: | 47 cm |
| Zitdiepte: | 26 cm |
| Veerkracht: | 100 kg |
| Gewicht in kilogram: | 1.3 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 40 cm |
| Hoogte verpakking: | 63 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 6 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | zwart |
| Kleur van het frame: | Zwart |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
910098
910167
M461301
919172
910942
94828
919212
912271
M928628
M82022
M900212
90282
917016
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
81057
919177
82035
915935


