
- Drinkwater conform DIN 2001-2
- Aansluiting met wartelmoer op de meeste stofslangen
- High-tech afdichting zelfsmerend
- Geschikt voor korte droge runs
- Kleine diameter - Geschikt voor kleine busopeningen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 620211
| Diameter in millimeters: | Ø 45 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.16 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik (watt): | 18 W |
| Debiet in liters: | 12 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 0.6 bar |
| stoffelijk: | kunststof |
| kleur: | wit |
630292
60016
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
M650002
65100
705080
705065
63227
630281
63012
60098
60017
600101
57076
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
64312