- nieuw in ons assortiment
- Kunststof waterkraan met geïntegreerde aan/uit schakelaar
- Uitlaat vouwt naar beneden
- Bestand tegen warm water
- Drukwaterbestendig tot 1,5 bar, schakelaar belastbaar tot 3A
- Hoogte 40mm voor gootstenen, met scharnierend deksel
- Aansluittule 10mm
- Gat 22mm
- Draadlengte 25mm
- Draad 1/2 inch
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 630292
| Hoogte: | 40 mm |
| Uitlaat lengte: | 145 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1/2" |
| Schakelvermogen max.: | 3 A |
| uitschakeldruk (bar): | 1.5 bar |
| boren: | Ø 22 mm |
| kleur: | Chroom / Zwart |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
705065
60016
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
651570
620601
705096
651070
650010
620621
620211
60025
60017
811217
811211
65100
83613


