- Laag gewicht
- Hoogwaardige kunststof
- Visueel aanpasbaar
- Gebruik in de keuken en de wasruimte
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 63053
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 122 mm |
| Lengte: | 185 mm |
| Uitlaathoogte:: | 115 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 4 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 36 mm |
| Gewicht: | 890 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
905189
56105
561100
65196
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
E8202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
94846
820116
650050
64301
64017
63135
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
63088
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
63078
Beschikbaar in ca. 3 weken
522141


