- Uitloop kan 90° gedraaid worden
- Kan worden gecombineerd met verschillende handdouches
- Fijne regeling van temperatuur en watertoevoer
- Schakelaar volledig waterdicht (IP67)
incl. BTW. excl. verzendkosten
Beschikbaar in ca. 3 weken
- Artikelnr.: 63078
Reichkleppen CONCEPT combineren de eisen van normaal huishoudelijk gebruik met optimale caravan-typische kenmerken. Ze zijn geschikt voor zowel dompel- als drukpompen en worden geleverd met een waterdichte microschakelaar.
Slangensecties met UniQuick systeem vergemakkelijken de montage. Drukbestendig tot 6 bar, schakelaar max. 5 A, chroomkleuren.
- 1 eenhendelmengkraan
| Uitlaat lengte: | 210 mm |
| Draaibereik: | 90 ° |
| verbinding: | UNIQUICK |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 6 bar |
| boren: | Ø 36 mm |
| Gewicht: | 890 g |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
650579
660504
650004
Beschikbaar in ca. 2 weken
620012
50094
660122
Beschikbaar in ca. 2 weken
650569
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
705098
65302
650669
650659
63303
63135
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
63069
63053
62069L
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)


