
Informeer mij, als het artikel weer leverbaar is.
- Duidelijke ontwerptaal
- Hoogwaardige volledig metalen fitting
€ 114,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
- Artikelnr.: 63097
Mengklep Linnea E metalen badkuip voor warm en koud water. Eenhendelbediening. Uitlaat ca. 160°... meer
Mengklep Linnea E metalen badkuip voor warm en koud water. Eenhendelbediening. Uitlaat ca. 160° draaibaar. Boring Ø 33mm. Drukbestendig tot 5 bar. Met schakelaar 5 A, metalen uitvoering.
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 165 mm |
| Draaibereik: | 160 ° |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 5 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 800 g |
| kleur: | Metaal |
| stoffelijk: | Metaal |
Doorverwijzende links naar "Linnea W metaal, 160° kantelbaar"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Linnea W metaal, 160° kantelbaar"
Beoordeling schrijven
13898
NIEUW
83639
€ 26,90
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ongeveer 3 - 4 maanden
Beschikbaar in ongeveer 3 - 4 maanden
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
E12367
€ 0,57
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
919213
€ 8,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919212
€ 28,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending