- Duidelijke ontwerptaal
- Hoogwaardige volledig metalen fitting
€ 131,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 63098
Mengklep Linnwa S metalen keuken voor warm en koud water. Eéngreeps mengkraan is ca. 160°... meer
Mengklep Linnwa S metalen keuken voor warm en koud water. Eéngreeps mengkraan is ca. 160° zwenkbaar. Met schakelaar 5A. Drukbestendig tot 5 bar. Boring Ø33mm. metalen versie
- 1 eenhendelmengkraan
| Hoogte: | 200 mm |
| Draaibereik: | 160 ° |
| Slanglengte : | 60 cm |
| Schakelvermogen max.: | 5 A |
| uitschakeldruk (bar): | 5 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| Gewicht: | 900 g |
| kleur: | Metaal |
| stoffelijk: | Metaal |
Doorverwijzende links naar "Linnea S metaal, 160° kantelbaar"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Linnea S metaal, 160° kantelbaar"
Beoordeling schrijven
13899
650010
€ 16,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E2937
€ 22,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919213
€ 8,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919212
€ 28,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
65083
€ 7,60
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
650050
Inhoud
5 Stck.
(€ 0,78
* / 1 Stck.)
€ 3,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
53269
€ 11,30
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
64330
Inhoud
2 Stck.
(€ 1,48
* / 1 Stck.)
€ 2,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
64309
Inhoud
2 Stck.
(€ 1,48
* / 1 Stck.)
€ 2,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
61094
Inhoud
2 l
(€ 9,25
* / 1 l)
€ 18,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


