- Avføring og benstøtte i ett
- lastbar opp til 100 kg
- stabil bambus ramme
- perfekt tillegg til det eksklusive produktutvalget "Holiday Travel"
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920317
| Bredde i cm: | 39 cm |
| Høyde i cm: | 34 cm |
| Dybde i cm: | 30 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 1.5 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 30 cm |
| Pakningshøyde: | 51.5 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 7 cm |
| materialdeksel: | 100% Polyester |
| materialramme: | Bambus |
| farge: | grå |
| fargeramme: | Tre |
| lomme: | ikke |
920316
910573
919171
9105491
51657
66552
900060
915965
915964
561100
919172
42121
930964
92500
92304
919262
90210
90209
70664
61202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
60096


