- 2 koppholdere/sengegavl med glidelås
- Inkludert veske
- Med en meget stabil stålramme
- Åpnes og brettes med bare én hånd
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920293
Farge: svart
Mål: Sete B 57 x D 50 x H 49cm / totalt B 105 x D 60 x H 105cm
Pakkestørrelse: 104 x Ø17cm
Vekt: ca 4,5kg
| Bredde i cm: | 105 cm |
| Høyde i cm: | 105 cm |
| Dybde i cm: | 50 cm |
| Setebredde: | 57 cm |
| Setehøyde: | 49 cm |
| Setedybde: | 50 cm |
| Rygghøyde i cm: | 56 cm |
| Motstandsdyktighet: | 180 kg |
| Vekt i kilo: | 4.5 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 17 cm |
| Pakningshøyde: | 104 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 17 cm |
| materialramme: | stål |
| farge: | svart |
| fargeramme: | Sølv |
| lomme: | Ja |
9105497
M372359
M936551
91025
942000
9105474
80286
941071
706480
66071
915929
500850
936280
92954
92649
92303
820431
82027
820181






