- Nytt foldesystem for mer komfort og stabilitet
- justerbar rygg
- Liten pakningsstørrelse
130,00 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
Artikkel begrenset tilgjengelighet på sentrallageret. Levering på 5-8 dager
tilgjengelig umiddelbart
- Produkt-nr.: 920315
Den nye sammenleggbare stolen JOPLIN II er videreutviklingen av toppselgeren JOPLIN.... mer
Den nye sammenleggbare stolen JOPLIN II er videreutviklingen av toppselgeren JOPLIN. Foldemekanismen er optimert og gir deg mer komfort, bekvemmelighet og stabilitet. Takket være den svært lille pakkestørrelsen, er den den ideelle campingstolen for små bobiler. Det flekkete grå stoffet med skinnetikett og brune trearmlener gir klappstolen fra HOLIDAY TRAVEL-serien et eksklusivt design. Den 4-veis justerbare ryggstøtten sørger for behagelig sittekomfort. Leveransen inkluderer en praktisk bæreveske.
Produktegenskaper:
- Materialramme: Aluminium
- Materialarmlener: Mørk ekte tre
- Bæreevne: opptil 100 kg
- Sete: B48 x D45 x H42 cm Ryggstøtte: 67cm
- Pakket størrelse: 89 x 22 x 18cm< /li>
- Vekt ca 5kg
| Bredde i cm: | 58 cm |
| Høyde i cm: | 109 cm |
| Dybde i cm: | 66 cm |
| Setebredde: | 48 cm |
| Setehøyde: | 42 cm |
| Setedybde: | 48 cm |
| Rygghøyde i cm: | 67 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 5 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 90 cm |
| Pakningshøyde: | 18 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 22 cm |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | Gråmelert |
| fargeramme: | Sølv |
| lomme: | Ja |
Linker som fører videre til "JOPLIN II - sammenleggbar stol med aluminiumsramme"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "JOPLIN II - sammenleggbar stol med aluminiumsramme"
Skriv vurdering
66619
920312
38,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
9105491
130,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
920319
141,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
F
A
G
920317
41,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
92171
8,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
66028
innhold
0.5 l
(17,40 €
* / 1 l)
8,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
61444
innhold
0.5 l
(35,40 €
* / 1 l)
17,70 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Ikke på lager, kan bestilles
46455
32,60 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
Ikke på lager, kan bestilles








