- Moderne diamantquilting
- Nytt foldesystem for mer komfort og stabilitet
- Komfortabel polstring
- justerbar rygg
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920319
Takket være den svært lille pakningsstørrelsen er den den ideelle campingstolen for små campingbiler. Det flekkete grå stoffet med skinnetikett og brune trearmlener gir klappstolen fra HOLIDAY TRAVEL-serien et eksklusivt design.
Leveringen inkluderer en praktisk bæreveske.
Produktegenskaper:
- Materialramme: aluminium < li>Armlensmateriale: mørkt ekte tre
- Bæreevne: opptil 100 kg
- Sete: B48 x D45 x H42 cm Ryggstøtte: 67 cm
- Pakkestørrelse : 90 x 28 x 18 cm
- Vekt ca. 5,3 kg
| Bredde i cm: | 58 cm |
| Dybde i cm: | 66 cm |
| Setebredde: | 48 cm |
| Setehøyde: | 42 cm |
| Setedybde: | 48 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 5.2 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 90 cm |
| Pakningshøyde: | 18 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 22 cm |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | grå |
| fargeramme: | Sølv |
| lomme: | Ja |
920312
9105491
90370
90124
901171
65232
29471
9105497






