- Böcek ekran ve karartma körüyle
- Alüminyum kaplı üst güneş ışınlarını yansıtır
- Siyah sinek koruma pilili
- Büyük cam süpernatant yağmura karşı koruma sağlar
- Kubbenin sadece bir braketle rahat montajı
- 2 ızgara ayarları
- Çatı kalınlığı 23-42 mm
dahil KDV artı teslimat ücreti
Ürün No.: 37334Bu ürün, yalnızca eğitimli uzmanlar tarafından monte edilebildiğinden veya nakliye için onaylanmadığından çevrimiçi olarak sipariş edilemez. Bu ürünü satın almak için bölgenizdeki bir Reimo bayisiyle iletişime geçin. Şimdi bir bayi bulun
- Ürün No.: 37334
| fan: | Hayır |
| motor: | hayır |
| cebri havalandırma: | olmadan |
| aydınlatma: | Hayır |
| Duvar kalınlığı mm olarak min: | 23 mm |
| Duvar kalınlığı mm olarak maksimum: | 42 mm |
| Kesim genişliği: | 280 mm |
| Kesme yüksekliği: | 280 mm |
| Dış genişlik cm: | 37 cm |
| Dış yükseklik cm: | 40.8 cm |
| Çatı üstü yükseklik: | 99 mm |
| Açılış açısı: | 50 ° |
| Renk iç çerçeve: | beyaz |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 1.86 kg |
| renkli disk: | Renkli |
Glas kpl.mit Scharnierbolzen f.Micro Heki
Innenrahmen mit Fliegenschutz u.Verdunkelung Micro Heki
Dometic Germany GmbH
Hollefeldstraße 63
48282 Emsdetten
DE
[email protected]
https://www.dometic.com/de-de
32263
650004
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
500314
500920
31888
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
83670
820794
59634
59496
53044
50038
32260














