
- Drinkwater conform DIN 2001-2
- Aansluiting met wartelmoer op de meeste stofslangen
- High-tech afdichting zelfsmerend
- Geschikt voor korte droge runs
- Kleine diameter - Geschikt voor kleine busopeningen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 620621L
| Diameter in millimeters: | Ø 45 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.185 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik (watt): | 35-45 W |
| Debiet in liters: | 19 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 1.1 bar |
| kabellengte: | 1 m |
| stoffelijk: | kunststof |
| kleur: | wit |
65239
63160
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
50096
50094
82167
65199
651070
65081
643001
63301
631087
630292
61244
61010
60022
E5980